T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

BAKANLIĞIMIZA BAĞLI TAŞRA BİRİMLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TOPLANTI SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Yayın Tarihi : 20.03.2023

        Bakanlığımız kuruluşları arasında koordinasyonun sağlanarak işbirliğinin artırılması amacıyla her ay ayrı bir kuruluşumuzda gerçekleştirilen toplantılarımıza bugün İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda yapılan istişare toplantımızla devam edildi. İl Müdürümüz Özkan YOLCU Paydaş Kuruluş Müdür ve yetkililerinden yapılan çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

        Tarım ve Orman Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüzün koordinasyonunda gerçekleşen toplantı İl Müdürümüz Özkan YOLCU Başkanlığında gerçekleşirken toplantıya; Kazım Karabekir Tarım İşletmesi Müdürü Yusuf YILMAZ, Orman İşletmesi Müdürlüğünden İşletme Şefi Sait SAĞDIÇ, Iğdır Dilucu Sınır Kapısı Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürü Mehmet SERVAN, dsi. 242 Şube Müdürü İzzet TURAN, Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğünden Orman Mühendisi Özgür YÜCEL, TMO. Iğdır Ajans Amirliğinden Ambar Memuru Güner AY, Şube Müdürleri ve teknik personeller katılım sağladılar.

     İlimizde Tarım ve Orman Bakanlığımıza bağlı kuruluş müdürlüklerinin yaptığı çalışmalar masaya yatırılırken, tarım ve hayvancılık alanında paydaş kuruluşlarla ortaklaşa yapılması planlanan projeler hakkında da görüş alış verişinde bulundular.